Imprezy okolicznościowe – Częstochowa i okolice

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Imprezy okolicznościoweto doskonała okazja, żeby spotkać się z krewnymi i przyjaciółmi, a w szczególności z tymi, z którymi, ze względu na dzielącą Was odległość, macie ograniczone regularne kontakty. Organizacja takiego przyjęcia może być jednak niezwykle czasochłonnym i pracochłonnym przedsięwzięciem. Warto więc powierzyć to zadanie profesjonalistom! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc w organizacji imprezy okolicznościowej obok Częstochowy!

sala

Wyjątkowy dzień

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

Pyszne jedzenie, atrakcje dla dorosłych i dzieci, komfortowe noclegi, cudowny teren oraz atrakcje Jury – to wszystko czeka na Was i Waszych gości!

Zorganizuj niezapomnianą imprezę okolicznościową w Jurajskiej Perle i ciesz się towarzystwem najbliższych bez zbędnych zmartwień oraz dodatkowej pracy przy organizacji wydarzenia.

Udane spotkanie dzięki dobrze przygotowanej i przeprowadzonej uroczystości na pewno pozostanie na zawsze w pamięci wszystkich uczestników. Nasze doświadczenie, profesjonalna obsługa, bogate zaplecze gastronomiczne i noclegowe, jak również szeroki wybór oferowanych atrakcji są tego gwarancją.

Jakie imprezy okolicznościowe organizujemy?

Jesteśmy gotowi, by zająć się organizacją dowolnego typu wydarzenia. Wiemy, jak sprawić, by każda impreza okolicznościowa była niepowtarzalnym doświadczeniem, które będzie Ci towarzyszyć przez długie lata. Niezależnie od tego, czy zbliżają się Twoje urodziny, czy może szykujesz się do ważnej rocznicy, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych z okazji takich jak:

  • urodziny,

  • wesela,

  • rocznice,

  • studniówki,

  • i wiele innych!

Ekipa doświadczonych kucharzy wraz z wyszkolonymi kelnerami przygotuje i zaserwuje prawdziwą ucztę dla podniebienia. Bogate menu opracowane przez szefa kuchni spełni oczekiwania i zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości. Doradzimy w doborze optymalnej karty dań na imprezy okolicznościowe, w której wszystkie proponowane potrawy będą przygotowanie tylko ze świeżych i sprawdzonych produktów. Istnieje możliwość włączenia do menu dodatkowych potraw lub zestawów, które Państwo zaproponują. Posiadamy również dodatkowe usługi takie jak tradycyjny stół wiejski czy bufet deserowy, które urozmaicą przyjęcie. Staramy się spełniać wszystkie wymagania, dlatego na indywidualne życzenie przygotowujemy specjalne menu dla wegetarian, wegan, osób na diecie i dzieci.

menu
atrakcje

Atrakcje

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Przy organizacji imprezy okolicznościowej liczy się jednak nie tylko dopracowane menu. Równie ważne są atrakcje imprezowe, które zaangażują gości i sprawią, że wieczór pozostanie w ich pamięci na bardzo długi czas. Sprawdź, jakie rozrywki jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie i Twoich najbliższych, by zamienić zwykłe przyjęcie w niezapomniane wydarzenie towarzyskie!

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg dla gości

POKOJE NOCLEGOWE

otrzebujesz eleganckiego zakwaterowania dla siebie lub Twoich gości? Oddajemy do Twojej dyspozycji komfortowo urządzone pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami.

Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, toaletkę z lustrem, fotele wypoczynkowe, stolik, darmowy bezprzewodowy Internet, klimatyzację, ogrzewanie, łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz suszarkę do włosów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg