Uroczystości pożegnalne

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

W Jurajskiej Perle rozumiemy, że stypa jest nie tylko pożegnaniem, ale także szansą na godne upamiętnienie życia bliskiej osoby. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci wsparcie w trudnym czasie i zorganizować uroczystość, która w wyjątkowy sposób uczci pamięć zmarłego. Nasza sala mieści się w okolicach Częstochowy – w sercu Jury.

sala

Organizacja styp

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

W naszym lokalu możemy zorganizować godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej i nastrojowej atmosferze. Stypa to uroczystość rodzinna wymagająca spokoju i kontemplacji, a Jurajska Perła to idealne do tego miejsce ze względu na spokojną lokalizację i doświadczenie w organizacji tego rodzaju spotkań.

Mamy świadomość jak trudny to okres dla najbliższych zmarłej osoby. Dlatego staramy się ograniczać Twoje zaangażowanie tylko do absolutnego minimum. Doradzimy, pomożemy wybrać optymalny wariant menu oraz profesjonalnie przygotujemy salę i obsługę uroczystości pożegnalnej.

Menu na uroczystości żałobne

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Nasi doświadczeni kucharze przygotują dla Ciebie i Twoich bliskich zindywidualizowane menu. W menu na stypę jak i inne uroczystości (np. komunie)oferujemy także pozycje wegetariańskie i wegańskie oraz dania przystosowane do osób na diecie i dzieci.

menu
atrakcje

Atrakcje

OKOLICA BOGATA W ATRAKCJE

Jurajska Perła położona jest w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w malowniczym miasteczku Żarki. Okolica słynie z białych wapiennych skał, ruin zamków i przepięknych bukowych lasów. W bliskiej okolicy znajduje się dużo fantastycznych oraz bezpiecznych dla każdego ścieżek pieszych i rowerowych, które prowadzą przez malownicze zakątki i największe atrakcje północnej Jury. W miasteczku, w otulinie lasu, znajduje się również ogromny, nowoczesny i ogólnodostępny basen letni z piaszczystą plażą, placem zabaw, zapleczem gastronomicznym oraz dwoma boiskami do siatkówki plażowej.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg dla Gości

POKOJE NOCLEGOWE

Potrzebujesz eleganckiego zakwaterowania dla Siebie lub Twoich gości. Oddajemy dla Państwa dyspozycji nocleg w komfortowo urządzonych pokojach dwu, trzy oraz czteroosobowych z łazienkami.

Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, toaletkę z lustrem, fotele wypoczynkowe, stolik, darmowy bezprzewodowy Internet, klimatyzację, ogrzewanie, łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową wraz z suszarką do włosów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg