Uroczystości szkolne

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Bal studniówkowy, półmetek czy komers to niezwykle ważny moment w życiu każdego ucznia, jego rodziców i grona pedagogicznego. Dzień ten powinien być przygotowany z perfekcyjną dbałością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a będzie to na pewno dla wszystkich wyjątkowe wydarzenie! Organizowaniem uroczystości szkolnych w okolicach Częstochowy zajmujemy się od lat!

sala

Organizacja studniówek i półmetków

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

Przygotowując ofertę dla szkoły, dbamy o każdy szczegół tak, aby w pełni usatysfakcjonować wszystkich gości. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji imprez szkolnych, aranżacji wnętrz, dekoracji stołów. Gwarantujemy znakomitą kuchnię oraz menu dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Do dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną obsługę, która zawsze dba o dobre samopoczucie wszystkich gości.

Studniówka, oprócz samej matury, należy do najbardziej pamiętanych wydarzeń z naszej młodości. Równie ważny jest półmetek, druga po studniówce najważniejsza impreza dla młodych ludzi. Do celebracji tych ważnych chwil udostępniamy gościom klimatyzowaną salę dla 150 osób, z miejscem do tańca oraz dopracowanym menu. Dobra muzyka, pyszne jedzenie, eleganckie i bezpieczne miejsce, to wszystko, czego nauczyciele, rodzice i młodzież potrzebują w ten wyjątkowy wieczór!

Menu na studniówkę i półmetek

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Menu każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań naszych gości. Doskonale wiemy, jakie przygotować dania na studniówkę, półmetek i inną imprezę szkolną. Korzystamy wyłącznie ze świeżych, wysokiej jakości składników. Dbamy także o apetyczne podanie potraw.

MENU MŁODZIEŻOWE
menu
atrakcje

Atrakcje na imprezę młodzieżową

NIEZAPOMNIANE CHWILE

p class="b-16">Aby zadowolić młodzież, proponujemy zestaw atrakcji na imprezy okolicznościowe, które z pewnością urozmaicą długo wyczekiwany wieczór. Jesteśmy w stanie zapewnić między innymi pokaz sztucznych ogni czy fontannę czekoladową.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg dla gości studniówkowych

POKOJE NOCLEGOWE

W razie potrzeby proponujemy także wcześniejszą rezerwację pokoi hotelowych, z których skorzystać może np. kadra pedagogiczna czy rodzice. Wszystkie są komfortowo wyposażone i elegancko urządzone.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg