Zabawy

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Impreza w Jurajskiej Perleto znakomite rozwiązanie dla osób, które po prostu kochają zabawę, zwłaszcza w połączeniu z doskonałą kuchnią i znakomitą muzyką. Dajcie się ponieść atmosferze fantastycznej imprezy!

sala

Wyjątkowa zabawa na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

Kochasz zabawę, a dzień kobiet, andrzejki, sylwester lub karnawał to dla Ciebie okazja, by w towarzystwie najbliższej Ci osoby lub przyjaciół udać się na bal i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa? Jurajska Perła to opcja, która szczególnie powinna przyciągnąć Twoją uwagę! Organizujemy imprezy w samym sercu Jury!

Jurajska Perła, poza doskonałym menu, dba także o oprawę muzyczną. Mamy świadomość tego, że bal lub impreza to doskonała okazja do szalonych pląsów w rytmie dobrej muzyki serwowanej przez zespół na żywo, lub DJ'a.

Menu na zabawy taneczne

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

W naszym obiekcie kładziemy ogromny nacisk na to, by serwowane potrawy odpowiadały gustom naszych gości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że walory kulinarne potraw stanowią jeden z najważniejszych elementów każdego balu, dlatego menu każdej imprezy jest zawsze starannie planowane. Staramy się spełniać wszystkie wymagania, dlatego oferujemy na indywidualne życzenie specjalne menu dla wegetarian, wegan i osób na diecie.

menu
atrakcje

Imprezy z dodatkowymi atrakcjami

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Dla naszych gości przygotowujemy także niezapomniane atrakcje. Pokazy sztucznych ogni, fotobudki czy inne urozmaicenia są dostępne nie tylko w czasie organizacji wesel, ale także wszystkich innych imprez, oczywiście na życzenie gości.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Zabawy taneczne z noclegiem na Jurze

POKOJE NOCLEGOWE

Nasi goście nie muszą martwić się o nocleg po imprezie na Jurze! Oferujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, toaletkę z lustrem, fotele wypoczynkowe, stolik, darmowy bezprzewodowy Internet, klimatyzację, ogrzewanie, łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową wraz z suszarką do włosów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg