Lokal na chrzciny i roczki – Częstochowa i okolice

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Narodziny dziecka to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny, a Jurajska Perła to idealne miejsce, by tę niezwykłą chwilę celebrować. Chrzciny oraz roczek to uroczystości, którym należy się wyjątkowa oprawa, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci ją zapewnić. Jeśli szukasz lokalu na chrzciny obok Częstochowy, skontaktuj się z nami!

sala

Organizacja chrzcin i roczków

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

W Jurajskiej Perle mamy pełną świadomość doniosłości tych wydarzeń, dlatego oferujemy pełne wsparcie w organizacji przyjęć z okazji chrzcin i roczków, które uświetnią te ważne chwile. Nasza obsługa i doradcy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdej uroczystości, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty wskazane przez naszych gości. Menu przyjęcia jest każdorazowo układane indywidualnie i w pełni dostosowywane do gustów gości. Gwarantujemy: wyśmienitą kuchnię, kącik zabaw dla dzieci, klimatyzowaną salę na chrzciny, indywidualne podejście do każdego zapytania, elegancką dekorację stołów, atrakcyjne ceny noclegów, pokój dla mamy z dzieckiem, zapewnienie dodatkowych atrakcji na życzenie.

Menu na chrzciny i roczki

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Zapewniamy usługi profesjonalnych kucharzy i doświadczonych kelnerów, który zapewnią gościom obsługę na najwyższym poziomie. Menu na chrzciny i roczki jest konstruowane w porozumieniu z klientami. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu ze świeżych, lokalnych produktów. Na specjalne życzenie oferujemy także propozycje dla wegan, wegetarian, osób na diecie czy dzieci.

MENU OKOLICZNOŚCIOWE
menu
atrakcje

Atrakcje na chrzciny

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Posiadamy atrakcyjny plac zabaw dla najmłodszych milusińskich. Współpracujemy również z profesjonalnymi animatorami, którzy przygotowali specjalną ofertę zabaw. Umożliwiamy też wynajęcie dmuchańców. Takie atrakcje oferujemy na każde z wydarzeń, także m.in. na imprezy urodzinowe.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Chrzciny z noclegiem

POKOJE NOCLEGOWE

Jeśli myślisz o organizacji chrzcin z noclegiem, np. dla gości z odległych rejonów Polski, zorganizuj przyjęcie w Jurajskiej Perle! Proponujemy Ci wygodne pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami. Wszystkie wyposażone są w komfortowe łóżka, toaletkę z lustrem, fotele wypoczynkowe, stolik, darmowy bezprzewodowy Internet, klimatyzację, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg