Imprezy urodzinowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Urodziny i jubileusze to wspaniała okazja, aby spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, a Jurajska Perła to idealne miejsce, by zorganizować wyjątkową imprezę. Urodziny, 18-stki, rocznice ślubu, pracy zawodowej lub inny ważny jubileusz, takie wydarzenia są niepowtarzalne, wyjątkowe i godne uwagi. Jeśli szukasz idealnej sali na imprezę urodzinową obok Częstochowy, nie mogłeś trafić lepiej!

sala

Organizacja imprez urodzinowych na Jurze

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

W naszej sali przygotujemy dla Ciebie niepowtarzalną imprezę urodzinową!Proponujemy salę bez dodatkowych opłat, klimatyzowane wnętrza, wyśmienitą kuchnię, indywidualne podejście do każdego zapytania, oprawę muzyczną, elegancką dekorację stołów, atrakcyjne ceny noclegów, opiekę organizatora w trakcie trwania przyjęcia, dodatkowe atrakcje na życzenie. W trakcie trwania przyjęcia pomożemy Ci w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji dla Twoich najbliższych i przyjaciół. Wykorzystaj w pełni możliwości Jurajskiej Perły, która oferuje Ci pełny pakiet wsparcia w organizacji imprezy i zasugeruje najlepsze rozwiązania. Zadbamy o Twój komfort psychiczny.

Menu

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Połączenie wyśmienitej kuchni oraz profesjonalnej obsługi sprawi, że przyjęcie będzie wyjątkowym wspomnieniem dla twoich bliskich. Podczas wydarzenia możesz być spokojny, że wszystkie posiłki, elegancko podane trafią we właściwym czasie na stoły, bez żadnych nieprzewidywanych niespodzianek. Organizacją imprez urodzinowych na Jurze zajmujemy się od lat!

MENU MŁODZIEŻOWE
menu
atrakcje

Atrakcje na imprezę urodzinową

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Dobra impreza nie może być nudna! Skorzystaj z naszego bogatego pakietu dodatkowych atrakcji do wyboru, które sprawią, że każde przyjęcie, niezależnie od tego czy będzie to impreza firmowa, czy urodzinowa, stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg dla Gości

POKOJE NOCLEGOWE

Specjalnie dla Ciebie i Twoich gości, którzy być może musieli przejechać długą drogę, by dotrzeć na Twoją imprezę urodzinową, przygotowaliśmy komfortowe pokoje hotelowe. Sprawdź naszą ofertę!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg