Imprezy firmowe – Częstochowa i okolice

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Zapraszamy do organizacji imprez firmowychtakich jak wigilie, kolacje z okazji jubileuszu firmy, podsumowanie roku, imprezy integracyjne, pikniki firmowe lub rodzinne dla pracowników. Zaufaj naszemu doświadczeniu, Jurajska Perła to dziesiątki zrealizowanych imprez integracyjnych i innych wydarzeń firmowych. Z naszych usług korzystają m.in. przedsiębiorcy z Częstochowy i okolic.

sala

Organizacja profesjonalnych imprez firmowych

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

Jurajska Perła to idealne miejsce do organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych oraz konferencji, jak i szalonych imprez firmowych. Oferujemy salę bankietową na 150 osób, która może być wykorzystana zarówno jako sala konferencyjna, jak i miejsce do zorganizowania bankietu czy zabawy tanecznej.

Mamy bezcenne doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć firmowych i prywatnych. Każdy scenariusz wydarzenia dopasowujemy indywidualnie do okazji oraz preferencji gości.

Menu na spotkania firmowe

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Pragniemy zaprosić Cię do odkrycia wyjątkowych dań, jakie oferują nasi kucharze. Tworzone przez nich menu to każdorazowo połączenie wykwintnych smaków i kreatywnej prezentacji dań, które podkreśli atmosferę przyjęcia. Menu na imprezę firmową zawsze kreowane jest indywidualnie po ustaleniach z klientem.

menu
atrakcje

Atrakcje na imprezy firmowe

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Proponujemy dodatkowe atrakcje, piknik w plenerze, ognisko i pieczonki, wycieczkę z przewodnikiem, pokazy tańca, pokazy barmańskie oraz występy zespołów muzycznych lub Dj i wiele innych.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg dla Gości

POKOJE NOCLEGOWE

Potrzebujesz eleganckiego zakwaterowania dla siebie lub gości? Oddajemy do Twojej dyspozycji pokoje dwu-, trzy- oraz czteroosobowych z łazienkami. Wszystkie są w pełni wyposażone i komfortowe.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg