Konferencje i szkolenia

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Proponujemy kompleksową organizację szkoleń i konferencji. Do dyspozycji oddajemy elegancką, nowocześnie wyposażoną oraz w pełni klimatyzowaną salę konferencyjną mogącą pomieścić do 150 osób.

sala

Profesjonalna organizacja szkoleń i konferencji

Sala konferencyjnawyposażona jest w rzutnik, ekran, nagłośnienie, ma dostęp do światła dziennego. Dysponujemy bezprzewodowym połączeniem z Internetem na terenie całego obiektu oraz darmowym parkingiem.

W przerwach proponujemy bufet kawowy i zakąskowy. Całodzienne szkolenie lub konferencja mogą być również ciekawie zakończone. Organizujemy wykwintne kolacje, bankiety, dyskotekę, karaoke, wieczór z muzyka na żywo lub DJ'a, pokazy barmańskie oraz wiele innych atrakcji do wyboru.

Oferujemy bogate i kompleksowe pakiety konferencyjne łączące wynajem sali, przerwy na kawę, wykwintne posiłki oraz szeroki wybór atrakcyjnych wieczorów tematycznych. Na życzenie gości przygotujemy pobudzającą przerwę na kawę, wyśmienity obiad, sycącą kolację bądź zimną płytę.

Menu

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Dbamy o to, aby każdy aspekt organizowanego przez nas wydarzenia był dopięty na ostatni guzik. Na życzenie gości przygotowujemy lekkie, smaczne przekąski i apetyczne słodkości, a także pełne dania obiadowe. Tak samo jak przy organizacji każdego wydarzenia, np. chrzcin i roczków, wykorzystujemy tylko świeże, najwyższej jakości składniki.

menu
atrakcje

Atrakcje

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Każda para marzy, aby ich wesele było zapamiętane przez gości na długie lata. Oferujemy dodatkowe atrakcje weselne, które urozmaicą Wasze wesele i sprawią, że będzie ono jedyne w swoim rodzaju.

Gwarantujemy, że ten wieczór będzie niezapomniany! Wszystkim zależy na tym, aby ceremonia była nie tylko wzruszająca, ale i wyjątkowa i na długo zapadła w pamięć. Idealne wesele powinno być efektowne, a przede wszystkim nie może być nudne.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg dla uczestników konferencji

POKOJE NOCLEGOWE

Dla uczestników kilkudniowych szkoleń organizowanych w naszym obiekcie przygotowaliśmy także wygodne pokoje hotelowe, w których mogą odpocząć i zregenerować się po długim dniu. Oferujemy opcje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Pokoje są w pełni wyposażone. Każdy z nich obejmuje także łazienkę.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg