Poprawiny

PRZYGOTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Zróbcie wszystkim tę przyjemność i po weselu zorganizujciepoprawiny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!Nie będzie stanowiło to dla Was większego problemu, ponieważ oferujemy miejsca noclegowe dla zaproszonych przez Was gości.

sala

Organizacja poprawin na Jurze

TYLKO BUDŻET NAS OGRANICZA!

Jeżeli organizujesz swoje wymarzone wesele w Jurajskiej Perle, to na pewno będziesz chciał przedłużyć ten najważniejszy i wyjątkowy moment w swoim życiu. Na dzień poprawin oferujemy poranne posiłki regenerujące oraz różnorakie atrakcje na miejscu lub w okolicy. Możliwości wyboru jest bardzo dużo. Dwudniowe wesele jest lepsze niż jednodniowe, bo generuje więcej wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil. Jak robić wesele to na całego. Niech będzie co wspominać i opowiadać wnukom.

Pamiętajmy też, że impreza z noclegiem to ogromne ułatwienie! Po szalonej zabawie weselnej i poprawinach możesz udać się do zarezerwowanego wcześniej pokoju i odpocząć, nie troszcząc się o konieczność powrotu do domu.

Menu na poprawiny

PRZEPYSZNE DANIA DOSTOSOWANE DO GOŚCI

Przykładamy szczególna wagę do potraw przygotowywanych na każde z organizowanych przez nas wydarzeń, wesel, poprawin i innych zabaw tanecznych. Serwujemy wyłącznie pyszne, apetycznie podane posiłki przyrządzone ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Staramy się spełniać wszystkie wymagania, dlatego oferujemy na indywidualne życzenie specjalne menu dla wegetarian, wegan, osób na diecie i dzieci.

menu
atrakcje

Atrakcje w czasie poprawin

NIEZAPOMNIANE CHWILE

Każda para marzy, aby przyjęcie było zapamiętane przez gości na długie lata. Oferujemy dodatkowe atrakcje, które urozmaicą zarówno wesele, jak i poprawinysprawiając, że będą one jedyne w swoim rodzaju. Proponujemy m.in. pokaz fajerwerków, fotobudkę czy fireshow.

SPRAWDŹ ATRAKCJE

Nocleg na Jurze między weselem a poprawinami

POKOJE NOCLEGOWE

Zapewnienie swoim gościom wygodnego noclegu między weselem a poprawinami to gwarancja świetnej zabawy do samego rana! Wszystkie oferowane przez nas pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, toaletkę z lustrem, fotele wypoczynkowe, stolik, darmowy bezprzewodowy Internet, klimatyzację, ogrzewanie, łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
nocleg